Hizmetlerimiz

Plastik Cerrahi

4d Vazer Liposuction

 

Özellikle bölgesel yağlanmalardan rahatsız olanların imdadına yetişen lipocustion uygulamasının son yeniliği olan yöntem.

Yüz Germe Ameliyatı

 

Klasik yüz germe operasyonları üst ve orta yüzdeki yaşlanma problemlerinin çözümünü de içeren kombine yüz gençleştirme operasyonlarının tamamlayıcısıdır.

Basit Burun Estetiği

 

Burun düzeltme ve şekillendirme estetiği en sık istenilen kozmetik işlemi türlerinden biridir.

Meme Dikleştirme

 

Dolgunluğunu, dirilliğini yitirmiş sarkık memelerin görünümünü meme dikleştirme ameliyatları ile güzelleştirmek mümkündür.

Meme Büyütme

 

Meme büyütme ameliyatları (mammoplasti), memenin boyutunu ve şeklini değiştiren cerrahi işlemlerdir

Meme Küçültme

 

Meme küçültme ameliyatı kadınlarda göğüslerin görünüşünü daha estetik hale getirmek, bunun yanı sıra büyük memelerin getirdiği bir takım sağlık problemlerini çözmek için yapılan bir ameliyattır.

Jinekomasti

 

Erkekte meme büyümesi durumu sonrası, erkeklerde meme küçültme ameliyatı Jinekomasti’dir.

Kol Germe

 

Koldaki fazlalık sadece deri fazlalığı ise fazla derinin, aynı zamanda yağ dokusu fazlalığı varsa da hem fazla deri hem de yağ dokusunun çıkarılmasıdır.

Details

Bacak Germe

 

Bacaktaki fazlalık sadece deri fazlalığı ise fazla derinin, aynı zamanda yağ dokusu fazlalığı varsa da hem fazla deri hem de yağ dokusunun çıkarılmasıdır.

Details

Genital Estetik

 

Kadınların vajina bölgesinde meydana gelen şekil bozukluklarının ya da doğuştan gelen anormal yapısının fiziksel ve yapısal açıdan onarımını sağlayan operasyonlar, genital estetik adı altında toplanmaktadır.

Yağ Bankası

 

Yüz hatlarını belirginleştirmek ya da yüzdeki kırışıklıkları hafifletmek amacı ile yağ enjeksiyonu sıklıkla kullanılır.

Kaş Kaldırma

 

Kaş kaldırma ile canlı daha genç bir görünüme kavuşmak amaçlanır.

Göz Kapağı Operasyonu

 

Göz kapağı estetiği, yaşlanmanın ilk bulguları göz etrafında başlar. Gözaltında torbalar oluşması, göz etrafındaki Kaz Ayağı kırışıklıkları ve göz kapağının sarkması kişiyi olduğundan daha yorgun ve daha yaşlı gösterir.